22 Nisan 2011 Cuma

Son'un Başlangıcı..!!

Hepimizin bildiği gibi 12 Haziran 2011 Genel seçimleri Akp'nin sonuna adım adım gidildiği bir seçimdir. Bu stresli süreçte ise akp'li yöneticiler ve sempatizanları her türlü çirkin oyunları seçim propagandalarına alet olarak kullanacaklardır, kullanıyorlar.
Ak Parti Antalya Elmalı İlçe Teşkilatının hazırlamış olup şehirdeki bütün billboardlara asmış olduğu Türkiyenin en güçlü liderlerinden Merhum Genel Başkanımız Bülent Ecevit'in fotoğrafının bulunduğu hakaret içeren afiş bunlardan birisidir. Ekte size göstermiş olduğum İlçe binasına asılan ve üzerinde '10 yılda Türkiye'nin itibarını yükselttik' yazılı afişte Ecevit'in 28 Eylül 1999'da dönemin ABD Başkanı Bill Clinton'la buluşmasında çekilen fotoğrafı ve Başbakan Erdoğan'ın ABD Başkanı Barack Obama ile yanyana çekilmiş fotoğrafı birlikte kullanılmıştır ve bu afiş açık bir şekilde Akp'nin siyasi propagandasının bir ürünüdür. Bununla ilgili olarak gerekli davalar açılmış ve onursal başkanımız Bülent Ecevit'in hiçbir yönü akpnin kirli oyunlarına alet edilmeyecektir.
Bu afişte gizlenen gerçek ise şudur ki bugün afişlerde küçümsedikleri Ecevit, ABD'nin ambargo tehdidine rağmen Türkiye'de haşhaş ekim yasağını kaldırmış, yine tüm tehditlere rağmen Kıbrıs barış harekatını yapıp Türkler'i Rum katliamından kurtarmıştır. Akp'nin bu talihsiz hareketleri gösteriyor ki Akp şuan bir bataklığa düşmüş son çırpınışlarını yapmaktadır. Fakat bilmiyorlar ki bataklıkta çırpınmak sonun hızlanmasından başka bir sonuç doğurmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

değerli yorumlarınızla sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz. teşekkürler.